Ισόπαλη, 2-2, με τη Χαλκίδα στο 97' η Μαλεσίνα

Αν και βρέθηκε πολύ κοντά στη δεύτερη συνεχόμενη νίκη της, η Μαλεσίνα δεν κατάφερε να εκμεταλλευθεί για μία ακόμη φορά την έδρα της και αναδείχθηκε ισόπαλη, 2-2, με τη Χαλκίδα στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του 7ου ομίλου, των αγώνων μπαράζ για την άνοδο στη Γ' Εθνική.

Μάλιστα το γκολ με το οποίο ισοφάρισαν οι πρωταθλητές Εύβοιας, το πέτυχαν στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Τσιβίκα!

Πλέον Μαλεσίνα και Χαλκίδα, συνεχίζουν να συγκατοικούν στην 1η θέση της βαθμολογίας με 5 βαθμούς και πλέον νιώθουν την “καυτή ανάσα” της Θήβας που έφτασε τους 4 βαθμούς μετά τη χθεσινή της εντός έδρας νίκη με 4-0 επί του Αίολου Καρπενησίου.

Διαβάστε περισσότερα για το ματς της Μαλεσίνας στο φύλλο της Τρίτης (19/5) του “Λ.Τ.”.