Άφησε και πάλι θετικές εντυπώσεις ο ΠΑΣ Λαμία - Ισοφάρισε στο 98' ο Άρης

Χωρίς νικητή, ολοκληρώθηκε η φιλική αναμέτρηση που διεξήχθη το βράδυ του Σαββάτου (28/8) ανάμεσα στον ΠΑΣ Λαμία και τον Άρη στο "Κλεάνθης Βικελίδης" στο πλαίσιο της προετοιμασίας και των δύο ομάδων, για να είναι όσο το δυνατόν πιο έτοιμες όταν ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Super League, που όπως όλα δείχνουν θα αρχίσει το Σαββατοκύριακο, 11-12 Σεπτεμβρίου.

Πολύ καλή εικόνα από την ομάδα της Φθιώτιδας, η οποία στο 70' κατάφερε να ανοίξει το σκορ, όταν από εκτέλεση φάουλ του Ταϊρόν, ο Σάσα άθελά του με κεφαλιά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα της εστίας του Σιαμπάνη ενώ οι Θεσσαλονικείς κατάφεραν να ισοφαρίσουν στην τελευταία φάση του αγώνα, στις αρχές του 8ου λεπτού των καθυστερήσεων, ενώ είχαν δοθεί 7 λεπτά καθυστερήση, όταν από γέμισμα του Τζέιμς Τζέγκο στο όγδοο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Ασλανίδης νίκησε τον Γκαραβέλη με κεφαλιά για να γράψει το τελικό 1-1.

Διαβάστε περισσότερα στο φύλλο του "Λ.Τ." της Τρίτης (31/8)

# Οι εργαζόμενοι της ΛΑΡΚΟ έκαναν χθες κατάληψη στο ήδη κλειστό εργοστάσιο της ΛΑΡΚΟ !  Αντιδράσεις@ Όλοι οι εργαζόμενοι στα δημόσια νοσοκομεία της Περιφέρειας...